Výběrová káva

Nejprodávanější

vietnam highlands coffee milk coffee canned coffee 235ml
od 33 Kč–56 %
Původně: 33 Kč  (–56 %)
od 16 Kč
1 položek celkem
vietnam highlands coffee milk coffee canned coffee 235ml
od 33 Kč–56 %
od 16 Kč

Báječná Vietnamská káva exlusivně jako první v ČR na limosky.cz 

HC-LED-1KS

Highlands Coffee je vietnamský řetězec kaváren a výrobce a distributor kávových produktů, který v Hanoji založil vietnamský Američan David Thai v roce 1998. Založení společnosti Highlands Coffee bylo vůbec poprvé, co vietnamský zámořský podnik mohl zaregistrovat soukromou společnost ve Vietnamu.

Na konci 80. a na počátku 90. let byl David Thai, zakladatel společnosti, svědkem vzestupu řetězce kávy Starbucks z malé společnosti v jeho rodném Seattlu na nadnárodní společnost. Později to uvedl jako inspiraci pro založení společnosti Highlands Coffee, která poprvé začala fungovat v Hanoji v roce 1998. Počáteční registrace společnosti znamenala poprvé, kdy vietnamská osoba ze zámoří mohla zaregistrovat soukromou společnost jakéhokoli druhu ve Vietnamu. O dva roky později, v roce 2000, byla společnost zaregistrována jako akciová společnost, opět první svého druhu. 

V době svého založení se Highlands omezila na výrobu balené kávy, která se prodávala prostřednictvím supermarketů, hotelů, restaurací a kaváren. O čtyři roky později, v roce 2002, byla otevřena první Highlands Coffee kavárna, naproti katedrále Notre-Dame v Ho Chi Minh City. Do roku 2009 společnost provozovala 80 kaváren v šesti městech a provinciích po celém Vietnamu.

Do května 2010 společnost nabídla 5 míchaných pražených a mletých a celých zrnkových káv (Heritage Blend, Traditional Blend, Gourmet Blend, Moka Blend, Culi Supreme) a 4 espressa v mletých a celých zrnkách. V prosinci 2009 společnost představila Ready-To-Drink (RTD) „ledovou kávu“ v plechovce o objemu 8 uncí, a to ve dvou verzích, jedna s označením „s mlékem“ a druhá s označením „Black“. Do května 2010 společnost uvedla, že produkt RTD byl distribuován do více než 17 asijských zemí a USA.